Vestuvės - tai išskirtinė šventė, pilna džiugesio, tikėjimo, vilties ir neišsemiamos meilės. Čia prasideda visa tai, kas yra gražiausia ir svarbiausia gyvenime: šeima.
Ar galime stebėtis, kad laimingos poros net po daugybės metų prisimena kiekvieną vestuvių dienos smulkmeną, su kokia meile ir džiaugsmu kruopščiai dėlioja nuotraukose užfiksuotas akimirkas?

Ir kas gi vestuvių šventėje yra svarbiausia? Ką prisiminsite labiausiai?
TĄ JAUSMĄ, kad tai yra pasakiška jūsų meilės istorijos atomazga.

Padovanokite sau išskirtinę šventę, kurios jūs nusipelnėte. Kaip nusipelnėte ir išskirtinės kokybės, tobulo grožio suknelės, su kuria jūsų grožis sušvytės visomis spalvomis. O tai gali padaryti tik geriausių mados namų, kruopščiai atrinktos, tobulai prižiūrėtos ir Jūsų unikaliai figūrai pritaikytos suknelės. Ir visa tai - mūsų vestuvinių rūbų salone "Pelenė".

Mūsų vestuvinių rūbų salone rasite:

  • Išskirtinio grožio ir kokybės "LA SPOSA", "WHITE ONE" bei ''ELLIS'' mados namų sukneles;
  • Nepaprasto grožio rankų darbo vestuvinius batelius;
  • Puošnius ir kokybiškus šventinius vyriškus kostiumus;
  • kitus aksesuarus ir priedus.

Tikime, kad nuotaka turi būti rami, švytėti grožiu, meile ir džiaugsmu. Esame pasirengę visą savo laiką skirti tik Jums. Padėsime išsirinkti labiausiai tinkančią ir mieliausią vestuvių suknelę, aksesuarus, o darbščios mūsų siuvėjų rankos kiekvieną suknelę pritaikys Jūsų figūrai.

Ir visa tai be jokio papildomo mokesčio.

 

  

Kiekviena nuotaka nori atrodyti stulbinančiai ir unikaliai, o vestuvių dieną jaustis rami ir užtikrinta savo pasirinkimu. Mes garantuojame mūsų salono suknelių kokybę, nes dirbame tik su geriausiais madų namais.

Kai atvyksite pas mus, norime visą savo dėmesį skirti tik Jums, todėl prašome apie savo atvykimą mums pranešti iš anksto tel. +370 610 25665 arba el. paštu info@pelenesalonas.lt